Videolu Anlatımlarla Harika Göz Makyajı Uygulamaları


Az ya da çok, makyaj hayatımızın içerisinde önemli bir paya sahip. İşte bu yüzden de makyaja dair, mümkün olduğunca doğru bilgileri edinmek önemlidir. Bilgileri edindikçe, yapa yapa elimizde alıştıkça her seferinde yaptığımız makyajın çok daha iyi olduğunu fark edeceksiniz. Makyajın en önemli bölümlerinden biri gözler, göz kısımlarıdır. Makyajda genel olarak uygulanan bir kural var ki o da; hem gözlerinizi hem de dudaklarınızı aynı anda vurgulayacak bir uygulama yapmamanız gerektiğidir.


1- Doğal ve Sade Göz Makyajı Nasıl Yapılır ?

Özellikle gündüz mümkün olduğunca doğal ve sade bir makyajı tercih ediyorsanız ya da dudaklarınızı ön plana çıkaracak bir ruj rengi kullanmayı düşünüyorsanız, bu göz makyajı videosu aradığınız şey olabilir.
2-Dumanlı Göz makyajı nasıl Yapılır ?

Peki son zamanlarda oldukça popüler olan dumanlı göz makyajına ne dersiniz? Dumanlı göz makyajı bu kadar popülerken, sizinle buna dair bir örnek daha paylaşmak istiyorum. Bu seferki için oldukça yoğun bir Göz makyajı diyebilirim. Böyle bir makyaj yaptığınızda rujunuz yok denecek kadar az olmalı. Çünkü gözleriniz zaten yeteri kadar dikkat çekecektir.


3-Sonbahar Göz makyajı

Sonbahar denildiğinde akla gelen renklerden biri kesinlikle kahve ve tonları. İşte tam da bu sebepten kahve ve altın tonlarının karışımı bir göz makyajı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...