2015 Kısa saç Modası ve En Şık Modeller


Kısa saç herkes taşıyamayacağı için oldukça lüks olduğunu düşünüyorum. Kısa saçlar aslında cesaret gerektiren modellerdir. Çünkü yüz tipinize ve teninize uygun kısa saç modelini bulabilmek pek mümkün olamayabiliyor. İşte bu sebepten kısa saçları diğer boylara oranla daha sınırlı sayıda görüyoruz aslında.

Kısa saçlar bir çok kişide sanki sadece sınırlı modellere sahipmişler izlenimi yaratır. Aslında tahmin edebileceğinizden de fazla çeşitliliğe sahiptirler. Doğru yüz tipine, doğru kısa saç modelini bulabilen ve bunu iyi taşıyabilen kadınların etrafında mükemmel bir etki yarattığı inkar edilemez bir gerçektir. 


Kısa saçların en büyük avantajlarından biri, küpeleri ve kolyeleri her zaman rahatlıkla kullanabiliyor olmanızdır. Son zamanlarda oldukça bob kesim tarzı saç modellerini daha da kısa saçlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Özellikle ince telli saçlarda, katlı kesimlerle desteklenen kısa saçlar oldukça başarılı sonuçlar verebiliyor. Kısa saç modelleri için genelde tek düze olduğu düşünülür. Yani kesilen modelden farklı bir modeli örneğin bir parti için bile farklı bir şekli sokulamayacağı düşünülür. Aslında uzun saçlar gibi pek çok şekil verilebilir.


Pek çok alanda olduğu gibi, konu kısa saç modelleri olduğunda da çıkarılabilecek saç şekilleri yaratıcılığınıza kalmış. Bu sene, özellikle saçların arasında kullanılan mavi, pembe gibi renkli tutamlar, kısa saçlarda daha belirgin ve tarz bir görünüm sağlıyor. Ayrıca kullandığınız kısa saç modeli kadar renginin ve yapılabilecek gölgelendirmenin de çok etkili olduğunu asla unutmayın.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...