Ev Dekorasyon { Çalışma Masanız Stilinizi Yansıtsın }Çalışma masalarınızla stilinizi yansıtın.Evinizin bir köşesinde, çalışma masası ve sandalye ile şık, zarif,şirin veya rahat bir çalışma alanı yaratabilirsiniz.


Çalışma masalarınız sizin kişiliğinizi, tarzınızı yansıtlmalı. Evinizin dekorasyon tarzıyla da bütünlük içinde olmalıdır. Çarpıcı bir duvar renginin önüne sade bir masa yerleştirebilir, sade ve dinlendirici bir çalışma mekanı oluşturabilir veya daha resmi bir hava yaratmak isteyebilirsiniz. Klasik dekorasyon tarzından hoşlananlar antika bir masadan yana,modern tarzdan hoşlananlar cam masadan yana tercihlerini yapabilirler. Kullanılan aksesuarlar da sizin kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtacaktır..

Pencere önüne yerleştiren masayla dış mekanı seyredebilirsiniz. Çalışma masalarınızı, salonunuzun bir köşesine veya yatak odanıza, yeriniz kısıtlıysa antrenize yerleştirebilirsiniz. Kullanım amacınıza göre seçimler yapabilirsiniz.
Çekmeceli masalar depolama alanı sağlar.
Modern minimalist seçimler yapabilir. Kapaklı dolapların içinde gizli çalışma bölümleri tercih edebilirsiniz. Böylece daha sade,dağınıklıktan uzak bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Masanızla birlikte sandalyeniz de uyum içinde, deri, kumaş kaplı, metal, ahşap, plexsi vb. olabilir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...