Ünlülerden İşe Yarar On Güzellik FormülüÜnlü ve güzel kadınların biz fanilerle birkaç güzellik sırrını paylaştığını duyduğumuzda, biz de size aktaralım dedik. 
Korkmayın, kuş sütü kremi ve havyar özü hapından daha ulaşılabilir malzemeler var listede. Ve de resmen hepsi denenesi. Mesela Scarlett Johansson, yüzünü elma sirkesi ile yıkıyormuş.2. Miranda Kerr saçlarının parlaması için zeytinyağı ve limon suyu karışımı kullanıyormuş. Haftada bir, bu karışımı saçınızda bekletip sonra yıkayın. Daha iyisini görmemiş Miranda Hanım.


3. Dolgun vücutta bir dünya markası olarak Christina Hendricks, fotoğraf çekimleri öncesi vücut losyonuna biraz fondöten karıştırıyormuş. Özel günlerde denenebilir ama çok açık renk giyiniyorsak dikkat etsek iyi olur bizce.4. Denise Richards’ın saçları hakikaten şahane. Bir formülü varmış: 1 ezilmiş avokado, 1/2 bardak hindistan cevizi sütü, 2 yemek kaşığı zeytinyağı karıştırılacak, biraz ısıtılacak, maske olarak saça uygulanacak. Diplere masaj yapılacak. Soğuk suyla durulanacak. Vallahi denemek lazım.


5. Kate Hudson, sabah aynada yorgun bir surat görürse, yüzünü buzlu suyla yıkıyormuş. Zaten soğuk suyla yüz yıkamak lazım ama hele ki buzlusu iyice kendimize getirir bizi. Yapalım.


6. Tüm zamanların en güzel kadınlarından biri olan Cindy Crawford, sütle suyu karıştırıp gün içinde ara sıra yüzüne sıkıyormuş. Tamam patron.7. Halle Berry, duş jeline öğütülmüş kahve koyarak peeling etkisi yaratıyormuş. Harika fikir.8. Son zamanların popüler genç yıldızlarından Shailene Woodley, sabahları hindistan cevizi ya da susam yağı ile gargara yapıyormuş. Dişler beyazlıyormuş, diş plakları zayıflıyormuş. Bir yaşımıza daha girdik ve de denemeye değer diyoruz.


9. Şirinlik abidesi Emma Stone, yüzünde üzüm çekirdeği yağı kullanıyormuş. Çok kuru bir cildi varmış ve bu yöntem işine yarıyormuş. Duyurulur.


10. Rachel Bilson, makyajını vazelin ile çıkarıyormuş. Biz söyleyenin yalancısıyız.

Nasıl? Hepsi dedenemesi mümkün formüller değil mi? Seçmece yaptığımız kaynağımıza teşekkür edelim o zaman: Teşekkürler Brit.co!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...