Emma Stone Hakkında Bilmedikleriniz

Pek sevdiğimiz ünlü yıldız Emma Stone hakkında bazı bilinmeyenler ilginizi çekiyor olabilir. Mesela, gerçek adı Emma değilmiş. Bakalım neler varmış daha gz perdesi ardında kalmış…  
Adı, Emily Stone imiş. Neden Emma’ya geçiş yapıldı, biz de bilemedik. Emily de gayet güzel aslında.

Kendisi kızıl değil, sarışın aslında. Gerçi bunu biliyor da olabilirsiniz.

Emma’nın bileğinin iç kısmında iki kuş ayağı var.

Annesine göğüs kanseri teşhisi konduğunda, onun en sevdiği şarkı olan “Blackbird” (Siyah Kuş)’un bestecisi Paul McCartney’e bir mektup yazıp böyle bir çizim istemiş Emma ve ünlü müzisyen de onu kırmamış. O da dövme olarak seçmiş bu çizimi. Eh, Emma Stone olunca Paul McCartney’den kuş ayağı çizmesini isteyebiliyor insan demek.

Emma’nın günde bir paket sigara içiyormuş gibi çıkan kendine özgü sesi, küçükken çok fazla öksüren kolik bir çocuk olması ile ilişkiliymiş meğer.

Geçtiğimiz senelerin çok iyi başlayıp hayal kırıklığıyla biten dizisi “Heroes” için seçmelere katılmış Emma, ve pon pon kız rolünü Hayden Panettiere’ye kaptırmış. Bu olayın kendisini çok yıktığını söyleyen yıldız, şu an Hayden’den daha iyi bir yerde kariyer anlamında bize sorarsanız.

Geçmişte, köpekler için yemek hazırlayan bir işletmede çalışan Emma bu işte fazla tutunamamış. “Yaptığım kurabiyeler köpekler için bile pek iyi değildi,” diyor hanım kızımız.

{ Kaynak }

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...