Gerilim Temposu Yuksek Surukleyici Bir Film { The Call }


{kemerlee }Der ki ; Elli yılı aşkın zamandır karakteri tanıtmak yada bağ kurmak için yapıldığı gibi, işinde çok iyi olan karakterimiz büyük bir trajedi yaşar, genellikle genç bir kadının ölümünden kendini sorumlu tutarki işini bırakır, psikolojik yada ilaç yardımıyla vicdanını bastırmaya çalışır.Hikayenin gerisinde ise korkularıyla hesaplaşır ve günü kurtarır.
Bu tarz anlatım ve hikaye örgüsü olan 100'lerce film varki genelde polisiye, macera, aksiyon yada suç filmlerinde gördük, karakterlerde hep erkek olur.
Filmimizde ise ayrıntılı ve gerçekçi bir 911 olayının ve hikayesinin içine zeki bir kadın karakterle giriyoruz.Hem Halle Berryin oyunculuğu hemde heyecanlı anlatımıyla ilk bir saat sürükleyici bir gerilim yaratılmış.Casey karakteride genç güzel ve fazlasıyla masum bir kızki başına gelenlerin hiç haketmiyor edasıylada fazlasıyla klişe yinede Küçük gün isigim ve Zombilandda çocuk oyuncu olarak tanıdığımız Abigail Breslin oldukça büyümüş genç bir kız olarak görmek güzeldi.
Klişe karakterlerine rağmen ilk bir saatte ne göze batıyor nede gerilimi baltalıyor sürükleyicilik resmen tavan yapıyor.

Filmin Fragmanı


İzlemek isteyenler buradan izleyebilir..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...