Top Modellerin En Gizli Guzellik Sirlari


Bir modelin çantası asla hayal edemeyeceğiniz şeylerle doludur.İşte çalışan bir modelin gündelik olarak kullandığı bir çantanın içine göz attığınızda,içinde bulabileceğiniz şeylerden örnekler. 

Bebekler İçin Islak Mendil
Hem yüz temizlemek hem de makyajı çıkarmak için harika bir malzemedir.Bir cilt yumuşatıcısı olarak lanolini içeren birçok çeşidini bulabilirsiniz.Ayrıca ıslak mendiller,deodrant izini ya da bir lekeyi çıkarmak için de yararlıdır.
Hemoroid Krem
 Bu krem en popüler modellerin sahne arkası  sırrıdır.Bunu;şişmiş gözler,çene çizgileri ve şişmiş yanaklar için kullanırız.Anında yüzü geren bir malzemedir ve inatçı parti müdavimlerinin gözdesidir.
Sarımsak&Papaya Tabletleri
Hızlı bir şekilde kilo vermek gerektiğinde bu tabletler tam gereklidir.Sarımsak ve papaya tabletleri birlikte idrar söktürücü olarak hareket eder ve birkaç gün içinde 3 kilo kaybetmenizi sağlayabilirler.
Tebeşir
İşte size lekeleri saklamak için doğal bir yol.Beyaz giysileriniz için beyaz bir tebeşir ve dolabınızdaki tüm giysiler için renkli bir tebeşir bulundurun.
Beyaz Göz Farı 
Modeller bunu,fondötenleri ile karıştırarak yüz için ışıldayan bir baz yaratmakta kullanırlar.Kaşın tam altına sürüldüğünde,gözü yukarı kaldırır ve yükseltir.
Külotlu Çoraplar 
Modellerin kaçan külotlu çoraplarla ne yaptığını düşünüyorsunuz?Kendi saç tokalarını yaparlar.Külotlu çorabınızın bir bacağını alın beş  santim arayla kesin. Bu saç bantlarının,lastik tokaların yaptığı saç kırılmalarına sebep olmadan yada stres yaratmadan saçlarınızı güzelce topladıklarını göreceksiniz.Buna ilaveten,saç renginize en yakın renk tonunu kullanarak,tokanın saçlarınızın arasında kaybolmasını sağlayabilirsiniz.
Saç Spreyi 
Saç spreyi,yapılı saçlarımızı yerinde tutmak için yararlıdır. Ama aynı zamanda,külotlu çorapların kaçmasını da önler.Giymeden önce çorabınıza aşağıdan yukarı ince bir tabaka halinde sprey sıkın. Makyajınızın kalıcı olmasını sağlamak için gözlerini kapatın ve saç spreyini,bir kol mesafesinde tutarak çok hafif bir şekilde yüzünüze sıkın.hassas bir cildiniz varsa çok dikkatli olun.
Buzlu Su 
Modellerin çok su içtiğini duymuşsunuzdur.Bu çok doğru ama bu hikayenin sadece yarısıdır.Sudan en üst düzeyde yararlanmak için buzlu su içerler.Buzlu su ile vucut,suyu  oda sıcaklığına gelinceye kadar kendini ısıtmak amacıyla 30 kaloriye kadar enerji harcamaya ihtiyaç duyar.
Çay 
Çay,dişlerin çürümesini önler!Hem yeşil hem de siyah çay,diş yüzeyinde oluşan plakları engelleyen florür ve polifenol içerir.Modeller çay içme sebebi budur.
Filtre Edilmemiş Elma Sirkesi 
Bir fincan sıcak suya bir çorba kaşığı koyup içtiğinizde harika bir kan temizleyicisidir. Ayrıca, hem yüzünüz hem de saçınız için sıkılaştırıcı olarak kullanabilirsiniz.Bunu yüzünüz için bir tonik olarak ve saçlardaki kalıntıları temizlemek için son durulama suyu olarak kullanın.
Seloteyp 
Modeller her zaman dikişleri açılıp sarkmış giysi kenarları tutturmak giysileri üzerinde hızlı bir tamirat yapmak ve kıyafetlerine ,saçlarına veya cüzdanlarına bir aksesuarı''çabucak tutturmak''için yanlarında çift taraflı seloteyp taşırlar.
Mumlar 
Çantanızda küçük bir doğum günü mumu taşıyın.Bunu,sıkışmış bir fermuarın açılması için kullanın.
Jöleli Şekerlemeler
Hızlı bir enerji kaynağıdır ve şaşırtıcı bir şekilde kalorisi ve yağ oranı düşüktür.Bu küçük parçaların her biri çoğunlukla beş yada altı kalori içerir.Tatlı düşkünlüğünü tatmin etmenin oldukça iyi bir yoludur.
Krizantem 
Bazı meşhur modeller,adet öncesi sendromunda ve baş ağrılarında krizantemli sandviç yerler fakat bunların tabletleri de bulunmaktadır.

{Dünyanın en gizli güzellik sırları kitabından alıntıdır}

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...