Evinizde Deniz Havası Yaratacak Dekoratif Fikirler


Masa üzerindeki mumların kullanıldığı kütük reçineden yapılmış, Oldukça şık ve estetik bir görünüme sahip


Banyo için naylon iplere renkli taşları deniz kabuklarını ve tahta parçalarını yukarıdakı gorselde oldugu gıbı karışık dizerek banyonuz için değişik bir aksesuar elde edebilirsiniz.


Yine çok beğendiğim değişik ve gösterişli bir fikir özellikle banyo için kullanabileceğimizi düşündüğüm bu görsel için eski ağaç dalları bir iki adet küçük ince tek çiçeklik vazo bir kare buyuk vazoya ihtiyaç var daha sonrasında tel ızgarayı alt zemin için taşlarla süsleyip ki bunun için silikon yada şeffaf yapıştırıcı kafi gelecektir.Daha sonrasında buyuk vazonun içerisine ağaç dallarını ve ince vazoları yerleştirerek aksesuarımızı tamamlamış oluyoruz. çiçekler tercihinize kalmış bence mavi renklerde çiçekler yada daha renkli çiçeklerde kullanmak mümkün.


 Deniz mahsulleriyle ilgili bir davet için  tasarlanmış bu yemek masasının dekoru göz alıcı görünüyor . 


Deniz sevmeyen yoktur ,sadece yüzme bilmeyen vardır. Bende bir kuzeyli olarak bunlardan biriyim evet kuzeyli olup yüzme bilmemek gerçekten çok komik bir durum ama küçüklüğümde yaşadığım bir kaç ufak talihsiz deneyim malesef yüzmeye karşı olan şevkimi kırdı umarım bir gün bu fobimi yener bende buz gibi sulara balıklama atlarım ve bu güzel kabuklardan kendi ellerimle çıkarıp bardağımın üzerine koruyucu yaparım çok eğlenceli bulduğum bir fikir bence denemek güzel olur.


Bildiğimiz deniz taşı ipe bağlamış sarkıtmışlar . Estetik bulmaktan çok tehlikeli bulduğumu söylemeden edemeyeceğim şahsen böyle bir yemek masasında oturmayı çok da güvenli bulmuyorum hele de masa da sinirli bir şahsiyet mevcutsa :)


İstiridye kabukları baharatlık olarak kullanılmış .


Bizimkilerden çalınmış bir fikir gibi bence buraya bir karpuz yerleştirselerdi çok daha otantik olurdu :))


Romantik

Tüyler, taşlar, kabuklar Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...