Estetik Cerrahi { Karın Germe Ameliyetı Hakkında Bilmeniz Gerekenler }Bıçak altına yatmadan sizin için uygun olup olmadığını öğrenin!
Estetik cerrahi hafife alınacak bir konu değildir. Fiziksel mutsuzluğumuzun bizi çaresizliğe sürüklediği durumlarda, itinayla ve eldeki diğer tüm seçenekleri gözden geçirdikten sonra karar vermemiz gereken bir sağlık meselesidir aslında.
Bikini giydiğimiz veya kazakların ve ceketlerin yerini dar tişörtler ve atletler aldığı zaman odak noktası haline gelen karın bölgesi maalesef bir çok kadının korkulu rüyası. Hızlı kilo alıp verdiğimizde oluşan veya vücudumuzun doğal yapısı dahilindeki deri veya yağ fazlalıkları ve buruşukluklarla mücadelede ilk önce elbette hedef odaklı egzersizleri ve sağlıklı beslenmeyi denemeliyiz.
Ancak problem başa çıkılmaz bir noktaya vardığında cerrahi müdahele düşünebiliriz. Özellikle de yaşam tehdit eden şişmanlık durumu söz konusuysa…
Böyle bir ameliyatın sizin için uygun olup olmadığına dair şüpheleriniz varsa Op Dr Ali Mezdeği ’nin uzman yorumlarını izleyin.
  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...