İlginç Tasarımlar { Retro Tipli Modern Saatler}Bu ilginç saatleri Amerika  Miami’den Steve Cambronne hazırlıyor. Sipariş üzerine müşterinin kendi istediği tasarımları uyguladığı da oluyor. Kendi tasarımları ise, el işçiliğinden ilham alan retro tipli modern saatler. Fiyat olarak da büyüklüğe göre değişen rakamlar genelde 300 doların altında kalıyor.

4 yorum:

CmlTmzl dedi ki...

sana mail atamaya çalışıyorum ama mailin kullanılmıyor görünüyor

Kalzeno dedi ki...

Kontrol edip yeniden deneyin ,çünkü mailim aktif durumda herhangı bır sorun gozukmuyor.
{ kalzeno@hotmail.com.tr }

CmlTmzl dedi ki...

ben aşagıdaki maili göndermeye calışmıştım ama yine gitmedi bende bari buraya yazayım artık dedim sevgilerle
Merhaba
Ben sizi google readerdan takip ediyorum,bloğunuzda çok güzel şeyler yayınlıyorsunuz ama size naçizane bir fikrimi söylemek istiyorum,genelde insanlar google reader ı kullanıyorlar blog takipleri için,blog yayınlarken ayarları nasıl yapılıyor bilmiyorum ama sizin postların resimleri görünmüyor readerda,eğer postlarınızı resimler readerdada görünecek sekilde ayarlarsanız eminim daha fazla ilgi çekici olup,sayfanız daha fazla ziyaret alacaktır.
sevgilerimle

Kalzeno dedi ki...

Öncelikle yazılarım hakkındaki olumlu düşünceniz için size teşekkür ederim. sitemi takip etmenizden mutluluk duydum.İşlerimin fazlaca yoğun olması nedeniyle fazla vakit ayıramıyorum en uygun zamanda her iki sorununda çözümüyle ilgileneceğim.. Saygılarımla

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...