FOX Kanalı 2010 - 2011 Sezonu Yeni Dizileri Ön Tanıtımı


Terra Nova Hakkında
Terra Nova : Jurassic Park'ın ve daha bir çok ödüllü filmin yapımcısı olan Steven Spielberg uzun bir aradan sonra yine Dinazorlar ile ilgili bir yapımla karşımızda. Terra Nova'nın yapımcı koltuğunda Steven Spielberg var. Terra Nova Konusu Yıl 2150'dir ve dünya artan nufus, kirlenen çevre, kıt kaynaklar yüzünden kendi sonuna doğru sürüklenmektedir. Bu sonu durdurmanın yolunu geçmişte arama karar veren bir grup bilim adamı yanlışlıkla bir aileyi 85 milyon yıl geçmişe yani dinazorlar çağına gönderir. Dinazorlar çağında bir ailenin başından geçenleri konu alıyor.

Lonestar Hakkında
Lonestar : Robert / Bob Allen sıradan biriymiş gibi gözüksede onu diğer insanlardan ayıran kimsenin haberi olmadığı birşey vardır. O Texas'ın iki farklı bölgesinde iki farklı yaşam sürdürmektedir. Birisi ile evli diğeri ile ise sevgili olan Robert/Bob Allen hayatı yalanlar üstüne kuurludur. Üstelik bu pişmanlık duyduğu yalan dolu hayatına birde dolandırıclık suçunu eklemiştir. 

Mixed Signals Hakkında
Mixed Signals : İsrail televizyonunun en yüksek reytinge sahip komedisi Ramzor {Traffic Light}'un uyarlaması. Karşı cinsle olan ilişkilerinde farklı evrelerde olan 30'larındaki üç çocukluk arkadaşı erkeği ele alıyor. Beylerin biri evli ve çocuklu, biri kızarkadaşı ile yaşıyor ve üçüncüsü ise müzmin bekar. 
Raising Hope Hakkında
Raising Hope : 20 Yaşlarında olan Jimmy sevgilisinin arana bir suçlu olduğunu ve polise yalandıktan sonra kendi çocuğunu doğurduğunu öğrenir. Çocuğunu büyütmek üzere geri dönen Jimmy'nin traji komik hikayesini konu alıyor. 
Ride-Along Hakkında
Ride-Along : Jennifer Beals ile Jason Clarke başrolü birlikte paylaştıkları dizinin konusu Chicago bölgesinde suçla mücadele eden polislerin mücadelesini konu alıyor. 
Running Wilde Hakkında
Running Wilde : Başrollerinde Will Arnett ve Keri Russell'ı izleyeceğimiz dizinin konusu Beverly Hills'in sayılı zenginlerinden olan bir adam kendisinin ukala tavırlarına dayanamayan mütevazi bir kadına aşık olmasını konu alıyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...