George Clooney, The American Filmi İçin Kamera Karşısına Geçti
George Clooney farklı bir gerilim filmi ile karşımızda. 2007 yılında müzik grubu Joy Division’un yükseliş öyküsünü anlattığı Control filmiyle gönlümüzü çelen Anton Corbijn, yanına Clooney’i alarak bir kitap uyarlamasına imza atacak. Corbijn’in yönetmenliğini üstlendiği The American ismini taşıyan proje, Martin Booth’un A Very Private Gentleman kitabından uyarlanacak.
Kısaca Filmin Konusu İse Şöyle

Tetikçiliğini de bir sanat gibi icra eden Jack, her zaman işini sağlama alan bir suikastçidir. Ancak son işinde tuzağa düşer ve sevdiği kadının ölümüne neden olur. Jack kendisine verilen işi yaptıktan sonra, mesleğini bırakmaya and içmiştir.

Yeni işi için gittiği yer, kartpostallardan fırlamış, hayat dolu bir İtalyan kasabasadır. Oysa Jack için huzur çok uzaktadır, çevresindeki herkes potansiyel birer tehdit unsurudur. Günler geçtikçe Jack, kasaba halkı ile iletişim kurmaya başlar. Kasabada Clara adlı bir kadınla beraber olmaya başlayan Jack’in hayatı, Mathilde adlı Belçikalı’nın devreye girmesi yeniden allak bullak olacaktır. Sırlarla dolu bu kadınla birlikte, bu güzel İtalyan kasabası ölümle yaşamın buluştuğu bir yer olacaktır.


Filmin FragmanıYükleyen forumuz. - TV dizilerini ve programlarını online izleyin.


Filmin resmi sitesini ziyaret etmek isterseniz, lütfen buraya tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...