Dizi İzlemek İsteyenler Sons of Anarchy 7 Eylül'den İtibaren Tekrar Bizlerle!


diziyi izleyenlerin de hatırlayacakları üzere ikinci sezon çok heyecanlı bir yerde noktalanmıştı. önümüzdeki sezonda da charming'te motor ve silah sesleri susmayacak ve 'samcro', kulübünü, ailesini ve diğer değerlerini korumak için hiçbir şey yapmaktan geri kalmayacak.


yeni sezonun oyuncu kadrosu, konukları ve tanıtım filmleri yazının devamında


kurt sutter'dan gelen açıklamalara göre bu sezon bir çeşit irlanda açılımı bizleri bekliyormuş. ikinci sezondaki gelişmelerden sonra bu olması beklenen bir şeydi zaten. ikinci sezonu hala izlemeyenleri düşündüğümden daha fazla ayrıntı verip kimsenin keyfini kaçırmak istemiyorum
yeni sezonda hikaye biraz genişlediği için birçok yeni oyuncu ve konukla karşılaşacakmışız. işte onlar da şöyle:

dayton callie- şerif wayne unser rolü ile izlediğimiz dayton callie'nin ("deadwood"un charlie utter'ı) anlaşması bu sezon kalıcı hale getirilmiş.

 "deadwood"un calamity jane'i robin weigert bu sezon sons'ın avukatı olarak karşımıza çıkacakmış.

half-sack'in kadını cherry'i oynayan taryn manning geri dönecekmiş.

atf ajanı june stahl'ı canlandıran ally walker da bu sezon 4-5 bölüm bizlerle olacakmış.

hal holbrook da gemma'nın babası, nate madock olarak bu sezon birkaç bölümde karşımıza çıkacakmış.

 "the shield"ın lem'i kenneth johnson da sons'ın tacoma ekibinin üyesi kozak olarak bu sezon gene gözükecekmiş.

 yeni sezondaki irlandalılar da şöyle: paula malcomson'ı (deadwood & caprica), maureen ashby rolüyle görecekmişiz. titus welliwer (deadwood), jimmy o'phelan rolüyle devam edecekmiş. james cosmo, ari verveen ve zoe boyle da "son bell" (sons of anarchy belfast) parçası olarak karşımıza çıkacak diğer isimler.

görünen o ki "deadwood" sakinleri, bu sezonda charming'i resmen istila etmişler. beni en çok sevindiren de bu oldu diyebilirim. bir de ian mcshane'i (al swearengen) the pillars of the earth'ün yanında burada da görseymişiz hiç fena olmazmış. =)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...