Elektronik Bakıyorsanız İşte Size Bir Kaç Öneri
Yukarıda resmini de gördüğünüz gibi tarz sahibi insanlara teknoloji alanında da stil sahibi olmanın yollarını açmış Dell.


Özellikleri ise şöyleymiş. Intel® Core™ 2 Duo SU9400 (1.4GHz/800MHz FSB/3M L2 Cache) işlemciye, Windows® 7 Home Premium işletim sistemine, 2GB Çift Kanal DDR3 SDRAM at 800MHz belleğe, 128GB Solid State Drive son teknolojili sabit diske, 13.4 inch 720p (HD) WLED (1366x768) (1.3 MP web cam'le birlikte) ekrana, Intel® GS45 Integrated Graphics (256 MB Dahili Bellek) grafik kartına sahip.


{panasonic hm-ta1}panasonic'in yeni kamerası hm-ta1, doğrudan bilgisayara takılabilen dahili usb arayüzü, bilgisayar aracılığıyla youtube ve facebook erişimi, skype için kullanılabilmesi, full hd kayıt yeteneği ve kolay kullanılabilirliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.


53.0 x 104.0 x 17.8 mm boyutları ve 93gr ağırlığıyla oldukça kompakt olan hm-ta1, e.i.s. adı verilen bir sarsıntı önleme sistemine, aydınlatma için kullanılan bir led ışığa sahip, beraberinde videolar için basit kesme, yapıştırma işlemleri yapmayı sağlayan iframe yazılımıyla geliyor.
hm-ta1'in amerika satış fiyatı 169$ olarak belirlenmiş.

Bayanların topuklu ayakkabı koleksiyonlarına katkı sağlayacak bu ayakkabılar ilk bakışta giyilecek gibi görünse de aslında dinlemelik. Kablosunu takın bilgisayarınıza ve bu topuklular sizin için hoparlör görevini üstlensin. Bayanların masasına şıklık katacağı kesin.


Bu hoparlörler çok küçük olan görünümlerinden ötürü işe yaramayacak gibi görünseler de aslında gayet güçlüler. Normal büyüklekteki hoparlörlerle yarışacak kadar ses veriyorlar. Disko topu, amfi ve boombox olmak üzere üç farklı modeldeler. 3.5 mm ses girişli bütün model cep telefonları ve mp3 çalarlar ile uyumlular

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...